Zasilacz LED 12V 250W 21A hermetyczny IP67 ADWS-250-12
Symbol: ADWS-250-12
Dostępność: Duża dostępność
Cena: 97.50
Cena: 97.50
Napięcie:
12V DC
Rodzaj:
Zasilacz wodoodporny
Moc:
201W - 300W
szt.
Dostępność i dostawa
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
16.9
  • Odbiór osobisty 0
  • Kurier InPost 16.9
  • Paczkomaty InPost 16.9
  • Kurier InPost pobranie 23.9
  • Paczkomat InPost pobranie 23.9
EAN:
Zasilacz hermetyczny marki Adler ADWS-250-12
Stabilne Zasilanie z ADWS-250-12
Wybierz niezawodność - kup zasilacz już teraz! 🚀
Moc w Twoich Rękach - Zasilacz 12V do Taśmy LED i Nie Tylko...
Rysunek techniczny zasilacza hermetycznego ADWS-250-12
Najważniejsze Cechy Zasilacza:
Grafika przedstawiająca objęcie zasilacza 2-letnią gwarancją
Jakość i Zaufanie, które trwają
Parametry:
Specyfikacja
Napięcie wejściowe 176 ÷ 264 VAC
Napięcie wyjściowe 12 V
Prąd znamionowy 21 A
Moc znamionowa 252 W
Stopień ochrony IP67
Temperatura pracy -30°C ÷ 50°C
Wymiary 228 x 72 x 32mm (dł. x szer. x wys.)
Waga 0,95 kg
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa zasilaczy oparta o wymagania Rozporządzenia (UE)
2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR)
1. Nie podłączaj zasilacza do instalacji pod napięciem! Montaż oraz prace konserwacyjne należy
wykonywać przy odłączonym zasilaniu 230V. Podłączanie przewodów pod napięciem grozi
porażeniem prądem elektrycznym.
2. Zasilacz może być stosowany wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem. Używaj go jedynie do urządzeń
o parametrach zgodnych z jego specyfikacją techniczną (np. 12V DC / 24V DC) oraz odpowiednich dla